KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8448465
nr 844 8465
Etsning
Rosersbergs Slott, Med signaturer från ledningen där på 70-talet (a tergo), motivets mått: 22 x 42, eftertryck
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2013
kl 20:42:15
2/9 19:59:18